Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!
DZIEŃ ZIEMI W GDAŃSKU (2011 r.)
 
 

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieWiosna wciąż się waha, czy to już najlepszy czas na przyjście, wszyscy to czujemy w chłodnym powiewie wiatru... Mimo tego członkinie LC Gdańsk Amber dzielnie i prawie w komplecie przybyły do nadmorskiego Hotelu Novotel Marina w Gdańsku-Jelitkowie, by sadzeniem młodziutkich drzewek obchodzić tegoroczny Dzień Ziemi.
proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieHasło „Las bliżej nas” otwiera podwoje i ogrody gościnnego hotelu. Czeka tam sympatyczny Pan Leśnik – przedstawiciel Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i pracownicy hotelu. W planie jest wspólne sadzenie wybranych przez siebie drzewek, dając im szansę na urośnięcie w przyszłym nadmorskim lesie szumnie ad hoc nazwanym Amber Wood.
Co prawda nie wszystkie sadzonki zostały fachowo zidentyfikowane przez pełne zapału "ogrodniczki - amatorki", ale drzewa posadzone i już rosną. Każde udekorowane imiennymi tabliczkami z logo LC Gdańsk Amber. Bo przecież to nasz las...smiley
I wiosna w końcu przyszła...

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie

 
WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku
 
ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY
 
powrót
Początek strony