Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!
POMOC POWODZIANOM z GORZYC (2010 r.)
 
 

dary od Lionów dla powodzian - proszę kliknąć, by powiększyć zdjęcieW maju 2010 roku Lions Club Kraków Bona Sforza otrzymało list od pani Sylwii Rynduch mieszkanki miejscowości Sokolniki w Gminie Gorzyce (woj. podkarpackie) z prośbą o pomoc w związku z kataklizmem powodzi. List zawierał informacje o wystąpieniu kataklizmu, wstępną dokumentację szkód w postaci zdjęć miejscowości w momencie zalania wodą oraz skany artykułów jakie znalazły się w ogólnopolskich gazetach m.in. Rzeczpospolitej, Wyborczej.
Na wniosek polskich Lionów Fundacja Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Lions przekazała dary od Lionów dla powodzian - proszę kliknąć, by powiększyć zdjęciegrant na pomoc materialną dla mieszkańców Sokolnik w wysokości 30.000 zł.
Ustalono z Gminą Gorzyce listę najbardziej potrzebnych artykułów pierwszej potrzeby: papier toaletowy, ręczniki papierowe, proszki i płyny do prania, proszki do czyszczenia, szczoteczki i pasty do zębów, worki na śmieci o różnej pojemności, ścierki, rękawice ochronne, mydła, szamponów, art. higieny osobistej, koce, pościel itp.
Przekazanie darów osobom poszkodowanym w wyniku powodzi z maja i czerwca 2010 roku odbyło się w dniu 30 sierpnia w siedzibie Urzędu Gminy Gorzyce.
Pomocą zostało objętych 30 rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi w wieku do 25 roku życia z miejscowości Sokolniki.

 
WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku
 
ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY
 
powrót
Początek strony