Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!
   Melvin Jones (1879-1961)
 
 

Melvin Jones był człowiekiem o wielkiej charyźmie. Urodzony w małym forcie armii amerykańskiej w Arizonie, przeżył jako dziecko krwawą wojnę między amerykańskimi pionierami a Apaczami, którzy wiedli tam spokojne życie rodzinne na swoich terenach łowieckich. Wykszałcony w tamtejszej szkółce niedzielnej, znał dobrze biblię i cenił skromnie życie rodzinne.
Mając 20 lat rozpoczął pracę w towarzystwie ubezpieczeniowym w Chicago i po 14 latach zostałem jego właścicielem. W wieku 47 lat, z milionowym już majątkiem, przeszedł na emeryturę i poświęcił w całości resztę swojego życia ruchowi Lions.
Melvin Jones realizował i ucieleśniał w swojej karierze "amerykański sen". Wiarygodność, pilność, dyscyplina, dążenie do celu, gotowość niesienia pomocy innym - były cechami pioniera, cenionymi przez Amerykanów. Do tego dochodził jeszcze podziw dla zwykłego chłopca z nizin społecznych, który stał się "top managerem", człowiekiem zamożnym, a do tego zaangażowanym w niesienie pomocy socjalnej potrzebującym. Służba bliźniemu wpisana była w jego życie zawodowe.
Duma z przynależności do elit, respekt przed dokonaniami jednostki, mentalność typu "po prostu zrób to", bazująca na chrześcijańskim człowieczeństwie, promocja myślenia o służeniu innym - przyciągają innych ludzi.
 
 
WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku
 
ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY
 
powrót
Początek strony