Zaproszenia

Najprostszym sposobem wspierania inicjatyw Klubów Lions jest korzystanie z ich oferty programowej, poprzez branie udziału w akcjach i wydarzeniach publicznych organizowanych przez Kluby.

Co roku polskie Kluby organizują blisko 250 wydarzeń w dziedzinie kultury, edukacji, rozrywki i sportu, z których całkowity dochód przeznaczany jest na konkretne, określone cele, precyzowane w odniesieniu do każdego z wydarzeń.

Zaproszenia na najbliższe imprezy:

• 2023.03.06_zaproszenie
  • 2023.03.08_zaproszenie
  • 2023.03.10_01
  • 2023.03.10_zaproszenie
  • 2023.03.11
  • 2023.04.22_zaproszenie

Każda pozyskana od darczyńców i sponsorów złotówka trafia do naszych beneficjentów.
Nasze koszty administracyjne pokrywamy w całości z funduszy pochodzących ze składek członkowskich.

WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku

ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY