Coroczny Bal w Dusznikach - 21.01.2023 r.

W dniu 21.01.2023 roku w Dworku Chopina w Dusznikach Zdrój, odbył się Bal Charytatywny Lions Club Duszniki Zdrój. Celem balu było zebranie środków na cele charytatywne realizowane przez nasz Klub.

W ramach imprezy odbyła się loteria fantowa oraz aukcja przedmiotów otrzymanych od różnych darczyńców. Głównym punktem artystycznym programu balu był koncert młodych, dobrze zapowiadających się pianistów ze szkół muzycznych: Mai Sawickiej i Wojciecha Walaska, jak również zaprzyjaźnionej z naszym Klubem czeskiej śpiewaczki Kateriny Synkovej.

Wśród zaproszonych gości byli  między innymi: Jerzy Ciesiul - Gubernator Okręgu 121 Polska wraz z małżonką, Jiří Zatloukal Prezydent Lions Clubu Rychnov nad Kněžnou, Piotr Lewandowski Burmistrz Dusznik Zdrój wraz z małżonką.

Serdeczne podziękowania dla darczyńców, artystów i dla wszystkich gości uczestniczących w naszym Balu !

Edyta Kędzia-Huber
Sekretarz LC Duszniki Zdrój

 

 

Początek strony