19 grudnia 2022 roku Lions Club Duszniki Zdrój zorganizował świąteczne spotkanie z Mikołajem dla 100 dzieci uchodźców wojennych z Ukrainy.
Podczas spotkania dzieci otrzymały świąteczne paczki ze słodyczami, książeczki, antystresowe kolorowanki i wiele drobnych upominków. Dodatkowo otrzymały zabawki, maskotki, które zostały pozyskane w ramach świątecznej zbiórki, zorganizowanej przez członków naszego Klubu.
W trakcie spotkania atrakcją dla dzieci była wesoła zabawa z Mikołajem i malowanie buzi.

LC Duszniki Zdrój serdecznie dziękuje wszystkim pomocnym osobom oraz darczyńcom. Szczególne podziękowania dla Leclerc Kłodzko, ZEM Duszniki Zdrój, CIBAS Srl, Fundacji św. Mikołaja, Werona &Spa Duszniki Zdrój, Dantar Duszniki Zdrój oraz Danila, Denysa i Nazara, MOKiS Duszniki Zdrój.

We serve!

Edyta Kędzia-Huber