Koniec 2019 i początek 2020 roku był walką całego świata z covidem. Był walką o życie i przetrwanie w zdrowiu w odosobnieniu, zachowanie rozsądku, a także o pieniądze.
Dotknęło to wszystkich, a więc także i nas – kobiety z Lions Club Szczecin Jantar.
Nie mogłyśmy się spotykać, nie mogłyśmy też organizować imprez charytatywnych. Ostatnie nasze spotkanie w czasie prezydentury Krysi Araszkiewicz, to była wigilia w grudniu 2019 roku. A potem spotkanie Świąteczne w plenerze przy ognisku. Wiosną nie mogłyśmy już zorganizować Dnia Kobiet. Dzięki tej imprezie organizowanej rokrocznie od początku naszej działalności, zdobywałyśmy pieniądze dla Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii.....