Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!

Nasze spotkanie 28 czerwca 2021 r. było pierwszym w realu – od ponad roku. Kilka dni wcześniej Prezydent Krzysztof Biedulski otrzymał paczkę z Oak Brook z certyfi katami i pin-ami dla członków nowego Klubu Lions.
Paczka była w Polsce kilka miesięcy wcześniej, ale została odesłana do Oak Brook. Zaniepokojeni nadawcy skontaktowali się z Mariuszem Szeibem (LC Poznań Rotunda). Przysłali ją na jego adres. Mamy więc pin-y i certyfi katy „podróżniczki”, które 2 razy były na trasie USA-Polska i 2 razy – Polska-USA!
LC Szczecin Gryf został zarejestrowany w Stowarzyszeniu Lions Clubs International dn.13.05.2020 r.
Od 2014 r. działaliśmy jako Branch Club LC Szczecinek. W lutym 2021 r.podziękowaliśmy im za pomoc, opiekę i wszystko inne, słodyczami i upominkami. Niestety, z powodu pandemii, nie mogliśmy się spotkać, więc wysłaliśmy im paczkę pełną niespodzianek.
Figurka lwa jest zrobiona przez rzeźbiarza w Kamerunie, gdzie Jakub Zubkiewicz - członek naszego Klubu, pilotuje ładowanie transportu statków na trasie Afryka-Europa. Wczasie pandemii robi to online.
Kilka miesięcy temu uznał, że zamówi 20 figur lwów, dlakażdego z nas i będą wręczone podczas charteru. Kuba zapłaci za wszystkie, a każdy z nas – kasę za swojego„lwa” wpłaci na konto charytatywne Klubu. Tak zrobiliśmy. To był czas, kiedy z powodu pandemii nie mogliśmy organizować naszych akcji charytatywnych, a na koncie jednak pieniądze były.
Kilkanaście figurek już mamy. Kilka miesięcy temu, 8 było „załadowanych” na statek holenderski,ale jeszcze do nas nie dotarły. Te „lwy” na pewno dostaniemy, ale nie było tak jak planował Kuba, że dostaniemy je podczas charteru. Nie było tych figur lwów dla wszystkich, więc zrobimy sobie nowe spotkanie w/w sprawie.
1.czerwca spotkaliśmy się w „Porto Grande”, restauracji nad Odrą. To było spotkaniehybrydowe. Z Marią i Maciejem (Szwecja) mieliśmy kontakt online; z Justyną (Bruksela) – kontaktprzez WhatsApp. I… był z nami kandydat do Klubu. Podczas spotkania Prezydent KrzysztofBiedulski przeczytał fragmenty protokołów z pierwszych spotkań członków-założycieli BrunchClub Gryf LC Szczecinek. Pośmialiśmy się z naszego ówczesnego optymizmu odnośnie terminu założenia samodzielnego Lions Club.
PDG Radek Bielicki (Prezydent LC Szczecinek) wręczył wszystkim certyfikaty. To podczas jego kadencji Gubernatora, powstał BC Gryf i „Polski Lion” w wersji online na www.polski-lion.pl
Waldek Kugler – Prezydent LC Szczecin Gryf kadencji 2021/2022 - podziękował wszystkim, którzy skutecznie poprowadzili Branch Klub LC Szczecinek do rejestracji Lions Club Szczecin Gryf.
Było też symboliczne „przekazanie władzy”. Past Prezydent Krzysztof Biedulski przekazał Waldkowi… pieczątki LC Szczecin Gryf. Innych materialnych rzeczy do przekazania jeszcze nie mamy.

Elżbieta Karasiewicz
fot. archiwum LC Szczecin Gryf
źródło: polski-lion.pl

Początek strony