Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!
9 marca 1991 miała miejsce uroczystość Charter Night Lions Club Poznań Patria. W Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu zebrały się setki gości z Polski – był to pierwszy żeński Lions Club w tej części Europy i zagranicy – naszymi matkami chrzestnymi były Lionki ze Szwecji z LC Brunkullan.
35 członkiń – założycielek rozpoczęło pracę pod charyzmatycznym przywództwem Krystyny Szmeji. Wśród nas znalazła się też Kazimiera Milanowska, dzięki której powstał pierwszy klub w Polsce: LC Poznań Polska.
Byłam najmłodsza w tym gronie; Krysia miała dla mnie zadanie specjalne – prowadzenie korespondencji w języku angielskim jako International Relations. Praca w Klubie zmieniła moje życie; nie wiem kim byłabym, gdybym kiedyś przypadkowo nie spotkała Krysi. Los miał dla mnie zadanie, dla mnie i wielu koleżanek, które zaprosiłam do pracy w Klubie. Nasze przyjaźnie przetrwały wiele lat – praca dla potrzebujących umocniła nasze więzi....

Początek strony