Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!
Lions Klub Poznań Pillory w ciągu ostatnich 2 tygodni uczestniczył w ogromnej operacji charytatywnej, będącej następstwem darowizny 20 mln zł, dokonanej przez panią Dominikę Kulczyk działającą w imieniu Kulczyk Foundation na rzecz Fundacji Lekarze Lekarzom.
Celem tej darowizny był zakup sprzętu ochronnego dla personelu medycznego i przekazanie go pro bono pracownikom służby zdrowia walczącym na terenie całego kraju z epidemią koronawirusa. Nasz klub, a w szczególności jego prezydent Jacek Masiota oraz wiceprezydent Karol Działoszyński stanęli przed bardzo dużym wyzwaniem. Dzięki ich działaniom udało się znaleźć przewoźnika, którym został LOT Cargo oraz środki na opłacenie kosztów transportu, które pokryła w całości Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Transport został zrealizowany w ramach akcji humanitarnej, co zapewniło zwolnienie z cła i podatku VAT...

Początek strony