Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!
Walka z koronawirusem. 57 ton maseczek, kombinezonów, gogli i przyłbic przyleciało we wtorek 14 kwietnia br. do Poznania.
– To piękny gest solidarności z lekarzami walczącymi z koronawirusem. Dzięki takiemu wyposażeniu mamy szansę być w tej walce skuteczniejsi – mówi prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej. To właśnie NIL, a dokładnie działająca przy niej fundacja Lekarze Lekarzom, dostała na ten cel 20 mln zł od Dominiki Kulczyk, pochodzącej z Poznania filantropki i inwestorki.
Dlaczego do Poznania?
Do organizacji logistyki już w Polsce zabrała się Lions Club Poznań Pillory. Dlaczego Poznań? – My, poznaniacy, po prostu lubimy wygrywać. Wygraliśmy powstanie wielkopolskie, wygramy też z koronawirusem – mówi pół żartem, pół serio Karol Działoszyński, wiceprezydent stowarzyszenia. A po chwili dodaje całkiem serio: – Gdy fundacja zapytała, czy pomożemy, odpowiedź była oczywista, zwłaszcza że wielu z nas ma teraz z powodu epidemii mniej pracy niż zazwyczaj...

Początek strony