Akcja Centralna Okręgu i Lionów

Drodzy Lioni – Koleżanki i Koledzy!
Wystartowała Akcja Centralna "Zostań w domu! A co jak domu nie masz…?” - dosłownie przed chwilą, o północy!
https://pomagam.pl/acojakdomuniemasz
Pod przewodnictwem Gubernatora Reginalda Sasa Jaworskiego  cłżonkowie zespołu GAT - Anna Werno GLT, Mariusz Szeib GMT i ja GST - przyjął inicjatywę warszawskiego Liona i jego kolegów, którzy wykazali iż mają wielkie możliwości propagacji tej akcji poprzez telebimy i media.  " Wyślijmy powyższy link do naszych Przyjaciół Lionów w polskich klubach z pozytywnym komentarzem i ...... zbierzmy pierwsze 10.000 PLN. Roześlijmy ten link do naszych sympatyków i ludzi dobrej woli i ...... zbierzmy 1.000.000 PLN”.  
To słowa inicjatora i zaangażowanego w opracowanie  i prowadzeniu akcji Liona Michała Wigurskiego, Prezydenta LC Warszawa. Nadzór prowadzi Gubernator i koordybnatorzy GST, GLT i GMT naszego Okręgu.
W tym trudnym dla wszystkich czasie niespodziewanej izolacji, lęku przed zarażeniem siebie, bliskich nam osób a nawet nieznajomych, w obawie żeby nie przysporzyć służbom sanitarnym, lekarzom i pielęgniarkom, policjantom i wszystkim pracującym służbom dla dobra innych - my Lioni zastanawiamy się jak ten czas wykorzystać i jak wesprzeć tych w beznadziejnej sytuacji. 
Prezydent LCI prosi wszystkich o skupienie się na walce z rozprzestrzenianiem się epidemii bo mamy nowe ZAGROŻENIE – koronawirus, choroba COVID19 . Nas nie trzeba prosić, my to wiemy!.
Akcja Centralna „Zostań w domu! A jak domu nie masz …?” to centralna zbiórka pieniężna, ogłaszana  przez nas Lionów - wśród nas i naszych znajomych, i dalszych znajomych znajomych jak równie poprzez media społecznościowe, reklamy na telebimach i w mediach standardowych. Pieniądze z akcji będą sukcesywnie przelewane na prospołeczne konto  Okręgu i wydawane wg założeń i pod okiem Komitetu Organizacyjnego, osób nadzorujących  i Gubernatora.
Więcej przeczytajcie w załączniku o tym na co zbieramy, i pod linkiem  https://pomagam.pl/acojakdomuniemasz

I jeszcze słowa Michała: "Czekam też na wszystkie pomysły jak zachęcać do kwestowania! Dziękuje i pozdrawiam
 Michał Wigurski Prezydent LC Warszawa
Koordynator Akcji "Zostań w domu! A co jak domu nie masz…?”


Pozdrawiam życząc wszystkim zdrowia
W imieniu Gubernatora i całego zespołu GAT 
IPDG Ewa Hełka
koordynator GST 2019/2020
Początek strony