Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!
Szanowni Koleżanki i Koledzy Lioni

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za wpłaty darowizn na wsparcie działań Lionów w Australii, którzy dzięki funduszom z LCIF (czyli m.in. naszym darowiznom) fundują zbiorniki na wodę i otaczają opieką osoby poszkodowane pożarami. Informacje docierające z Australii o ogromie zniszczeń środowiska, śmierci setek tysięcy zwierząt, dewastacji ziemi są przerażające...

Dotychczas darowizny do LCIF za pośrednictwem Okręgu przekazały Kluby: Duszniki Zdrój, Elbląg Truso, Gdańsk Amber, Gdańsk Gedania, Gdańsk Neptun, Katowice Barbórka, Kraków Śródmieście, Lidzbark Warmiński Krasicki, Poznań Patria, Szczecin Jantar, Szczecinek oraz indywidualnie kilkunastu Lionów z różnych Klubów. Raz jeszcze serdecznie dziękuję!
PDG Katarzyna Gebert, PMJF
Koordynator LCIF w Okręgu 121 Polska
Sopot, 25.01.2020 r.


Szanowni Koleżanki i Koledzy Lioni

przesyłam dzisiejszy apel Prezydenta Światowego LCI Dr Jung-Yul Choi oraz Przewodniczącej Fundacji LCIF Gudrun Yngvadottir:

Pożary w Australii doprowadzają do zniszczeń dotychczas niespotykanych. Lions Clubs International Foundation (LCIF) od listopada 2019 r. przyznała już 343 000 USD w formie dotacji na wsparcie poszkodowanych. Dzięki tym funduszom australijscy Lioni kupili zbiorniki na wodę i zapewnili natychmiastową pomoc osobom dotkniętym pożarami.
Pożary buszu pochłonęły już życie 25 osób. Spłonęło ponad 12 milionów akrów ziemi - to dewastacja środkowiska, którego nie uda się szybko odtworzyć. 
Dodatkowe wsparcie Fundacja LCIF przekaże w nadchodzących tygodniach. LCIF ściśle współpracuje z Lionami z Australii, zapewniając nieustanną pomoc i wsparcie. Ty i Twój Klub możecie także wesprzeć mieszkańców Australii! Dołączcie do LCIF - Wasza darowizna na rzecz LCIF pomoże nam odpowiedzieć na potrzeby Australii i wszędzie tam na całym świecie, gdzie jesteśmy potrzebni. Razem możemy odbudować życie po katastrofie!


Post na stronie LCIF na Facebooku, która opisuje najbardziej aktualne działania pomocowe LCIF:
https://www.facebook.com/LCIFLions/posts/ 1241393286248209
 

Darowiznę do LCIF można przekazać: Okręg 121 Polska MSKL
60-348 Poznań, ul. Skarbka 20/2
84 1600 1084 0004 0503 6264 6196
z dopiskiem: darowizna do LCIF - POŻARY w AUSTRALII


z poważaniem

PDG Katarzyna Gebert
LC Gdańsk Amber
Koordynator LCIF w Okręgu 121 Polska
9 stycznia 2020 r.
wiktor-jędrzejak-lc-kalisz-calisia
Z wielkim bólem przekazujemy Państwu bardzo smutną informację. ZMARŁ WIKTOR JERZY JĘDRZEJAK. Odszedł wybitny kaliski malarz i człowiek wielkiego serca. Był współtwórcą naszego Klubu i wielokrotnie jego prezydentem. Myślami jesteśmy z pogrążoną w cierpieniu żoną Elżbietą i całą rodziną artysty. Przyjaciele z LC Kalisz Calisia   WIKTOR JĘDRZEJAK – zmarł 28 stycznia 2024 roku w wieku 68 lat Pożegnaliśmy wybitnego artystę malarza i mecenasa...
trzesienie-ziemi-w-japonii-2024
Kilka dni temu potężne trzęsienie ziemi nawiedziło zachodnią Japonię: zawaliło się wiele budynków, wybuchły pożary, a dla pobliskich regionów wydano ostrzeżenia o tsunami.Trzęsienie miało siłę 7,6 w skali Richtera. Zginęło ponad 200 osób, wielu ludzi uważa się za zaginionych. Prawie 100 000 mieszkańców musiało się ewakuować z zagrożonych terenów – zagrożenie tsunami, dziesiątki tysięcy domów bez prądu i wody. Kiedy nadchodzi katastrofa,...
witold-śnioch-lc-kalisz-calisia
WITOLD ŚNIOCH – zmarł 6 X 2023 roku w wieku 85 lat To właśnie Jego zainteresowanie losem drugiego człowieka znalazło odzwierciedlenie w pierwszych charytatywnych przedsięwzięciach w 2000 i 2001 roku w Kaliszu. Witold Śnioch skupił wokół siebie grono osób, które gotowe były bezinteresownie wspomagać innych ludzi. Był zatem jednym z ojców założycieli Lions Club Calisia. Wieczór inauguracyjny miał miejsce w 2002 roku. Pod jego przewodnictwem Klub od samego...
Początek strony