Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!

Przez lata członkostwa w Leo Club Poznań spotkałam wielu życzliwych Lionów, którzy służyli nam, Leosiom swoją radą, pomocą i doświadczeniem. Jedną z takich osób bez wątpienia była Pani Krystyna Szulczewska.

Panią Krysię poznałam przy okazji organizacji konkursu „Plakat Pokoju”, w którym rokrocznie nasz  klub brał udział, organizując mini konkursy na „Plakat Pokoju” w poznańskich szkołach podstawowych i szkołach specjalnych. Jako Pełnomocnik Gubernatora ds. Konkursu „Plakat Pokoju” Pani Krysia nieustannie motywowała nas do zwiększenia zasięgu naszej akcji. Zachęcała do organizacji konkursu w szkołach specjalnych, a nawet fundowała pakiety startowe, żebyśmy mieli możliwość zaproszenia jak największej liczby dzieci do konkursu. Dzięki Jej pomocy i zaangażowaniu sprawialiśmy radość, wspólnym rysowaniem i spędzeniem czasu, wielu dzieciom. Natomiast my Leosie, odwiedzając Panią Krysię, zawożąc prace konkursowe naszych podopiecznych, zawsze mogliśmy liczyć na herbatę, rozmowę i dobre słowo.

Pani Krystyna była jednym z tych Lionów, którzy pokazywali młodym Leo, że praca charytatywna to wartość sama w sobie. Uczyła nas, że zaangażowanie w pracę na rzecz potrzebujących to najwspanialsza forma pomocy, a uśmiech dziecka czy wdzięczność osoby potrzebującej to najlepsze podziękowanie, jakie można sobie wyobrazić.

Nie zapomnimy o Pani, Pani Krysiu!
 
Agnieszka Witt
Leo Club Poznań
Początek strony