Jeśli jesteś w Polsce, nie znajdziesz bardziej wiarygodnego bukmachera niż bukmacher Mostbet. Wystarczy przeczytać opinie na temat firmy Mostbet, aby się o tym przekonać. Tutaj znajdziesz najkorzystniejsze kursy na wszystkie rodzaje sportów i wydarzeń, a także szeroki wybór różnych zakładów, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. Aby gra była zawsze pod ręką, stworzyliśmy dla Ciebie wygodną aplikację mobilną!


 

Z smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci ś.p. Kazimiery Milanowskiej, która była  faktyczną inicjatorką założenia pierwszego polskiego klubu Lion - LC Poznań Patria. W czasach kiedy powstawał ten klub LCI nie dopuszczał myśli o możliwości powstawania żeńskich klubów Lions i Kazimiera Milanowska po prostu namówiła męża i syna aby firmowali jej inicjatywę.
 
W jednym z numerów The Lion in Poland   z 1997 roku zamieściłem wywiad z panią profesor - znajduje się na stronie "Sylwetki" naszego okręgu  - w którym opowiada ona o swojej inicjatywie. Może w związku z jej śmiercią warto byłoby na stronach okręgu - choćby tylko poprzez odnośnik do tego wywiadu - przypomnieć jej rolę w powstaniu naszego ruchu. Myślę, że niewielu polskich Lionów wie kim dla nas wszystkich była.
 
Mieczysław Szczepański
Lions Club Warszawa Centrum
Początek strony