Jak nas wesprzeć

Przez sponsoring i dotacje
Kluby Lions w ramach swych działań, często o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym, mogą zapewnić sponsorom obecność reklamową i rozgłos.
Sponsoring w zamian za promocję i reklamę nie musi być koniecznie realizowany poprzez wpłatę pieniędzy, często przybiera postać nieodpłatnej wymiany usług (transport i wyżywienie uczestników, nagłośnienie i oświetlenie imprez, nieodpłatne udostępnienie obiektów, ubezpieczenie, ochrona itp.)
Nasi sponsorzy i donatorzy mają prawo uczestniczenia w przygotowaniach do realizacji przedsięwzięć, które zdecydowali się wspierać oraz do kontroli sposobu wydatkowania środków przez nich przekazanych za pośrednictwem podawanych do wiadomości publicznej sprawozdań finansowych lub poprzez sprawozdanie przekazane sponsorowi.

Przez odpis podatkowy
Wiele spośród Kubów posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Można przekazać 1% swego podatku wybranemu Klubowi Lions (wykaz Kluby Lions - OPP).

Przez uczestnictwo w imprezach
Najbardziej popularną formą wspierania naszych działań jest udział w imprezach dobroczynnych organizowanych przez Kluby Lions w różnych miejscach Polski. Ich aktualny kalendarz jest dostępny w zakładce Zaproszenia. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Przez członkostwo w Klubie
Najcenniejsze, co Lioni ofiarowują innym, to ich prywatny czas i osobiste zaangażowanie w kontakty z beneficjentami oraz organizację imprez dobroczynnych. Z reguły każdy członek Klubu pełni jakąś funkcję lub ma powierzone specjalne zadanie, każdy też okresowo przewodzi pracami Klubu jako jego prezydent. Jak zostać Lionem?

Każda pozyskana od darczyńców i sponsorów złotówka trafia do naszych beneficjentów.
Nasze koszty administracyjne pokrywamy w całości z funduszy pochodzących ze składek członkowskich.

WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku

ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY